Anton Ilievski pjesë e skuadrës së Kukësit 1
Futboll Klub Kukesi njofton se mbrojtësi maqedonas Antonio Ilieski është zyrtarisht futbollist i skuadrës sonë! Mbrojtësi 25-vjeçar ka firmosur ditën e sotme me klubin një kontratë 2 vjeçare, duke u bërë kështu futbollisti më i ri në skuadër.
Anton Ilievski pjesë e skuadrës së Kukësit 2
⚽️ Ilieski vjen te Kukësi nga kampionati maqedonas ku së fundmi u aktivizua në Tetovë me skuadrën e Renovës teksa më parë ka luajtur edhe me ekipe si Korabi, Tikves, Gostivar e Makedonija GP
💪🏻 Klubi i Kukësit i uron mirëseardhje mbrojtësit dhe shumë suksese me fanellën e skuadrës sonë. Dobredojde Antonio 🤝
Skeda e Lojtarit:
Emri: Antonio Ilieski
Mosha: 25 vjeç
Kombësia: Maqedonas
Gjatësia: 1.87 m
Pozicioni: Mbrojtës

By vull