Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
“Aromë dashurie” kënga që riktheu Albana Qaton pas 5 vjetësh në ekranet muzikore - Koha News
“Aromë dashurie” kënga që riktheu Albana Qaton pas 5 vjetësh në ekranet muzikore 5

Mungesa per nje kohe te gjate ne muzike por edhe persa I perket fushave te ndryshme profesionale  te jep mundesine te provosh veten dhe te zgjedhesh rrugen  e duhur drejt suksesit. Emri I Albana Qato ka qene mjaft I lakuar ne fushen e muzikes, qe ne fillimet e karrieres me kengen qe beri namin “Nuse2’ ne bashkepunim me kantautorin B2N. Pas ketij suksesi ajo u nis ne Londer per menaxhimin e biznesit te saj, nga ku pati angazhime te njepasnjeshme duke i munguar muzikes per nje kohe te gjate. Kete mungese ajo e mposht kete here me  projektin nderkomentar ne bashkepunim me Roach Killa ne nje periudhe te veshtire boterisht nga pandemia.

Kenga titullohet “Arome dashurie” me tekst te shkruar nga Petro Xhori. Pavarsisht gjithckaje, Albana po korr sukses jo vetem ne fushen e muzikes por dhe ate te sipermarrjes. Ajo premton shume per tregun muzikor shqiptar, ndaj presim projektin e rradhes, nga ku pritet edhe nje tekst nga ato qe ben vetem Fifi! Per me shume klikoni ne linkun me poshte per te pare klipin e plote “Arome dashurie”: