Koha News

Ke Çfarë Lexon!

Artisti që po shkëlqen me klipin e ri

1 min read
Spread the love

Trokanit bie ne sy per stilin e tij te vecant, dhe menyren e interpretimit. Nje artist i ri dhe shum i talentuar qe premton shum per estraden shqiptare. Kenga e sjellur me videoklipin e titulluar Zemeer eshte pritur mjaft mire nga publiku edhe eshte pelqyer shume.

Artisti ka njoftuar qe se shpejti do te sjell edhe shume projekte te tjera. Me nje ze edhe stil shum te vecant publiku e ka pelqyer edhe shperndar shum projektin e tij. Trokanit eshte nje talent i ri,i lindur ne itali,ku prej prej disa vitesh jeton ne zvicer. Me orgjin nga fieri. Ne ndryshim nga kengetaret e tjer, Trokanit ka jo vetem nje ze ndryshe por ka dhe nje stil te ri per tregun e estrades tone.

Me kengen Probleme ai nisi te dalloj per stilin e vecant qe ka. Por qe projektet e Tija vetem sa filluan. Tashme na mbetet vetem te presim,se cfar do na sjell ne projektin e radhes per tregun e estrades tonë.

Verified by MonsterInsights