Home ShowBiz Atdheu ka një kërkesë nga “Vëllai i Madh” për Xhulin (VIDEO)

Atdheu ka një kërkesë nga “Vëllai i Madh” për Xhulin (VIDEO)

0

Atdheu ka pasur sot një kërkesë të veçantë për Xhulin nga “Vëllai i Madh”.

Ai kërkoi që asaj t’i vendosët një lavatriçe të dhoma e gjumit.

Nëpërmjet videos së mëposhtme mund ta kuptoni se pse e kërkoi Atdheu këtë gjë.

Previous articleNdodh puthja e parë mes Xhulit dhe Atdheut? (VIDEO)
Next articleKomuna e Tetovës e humbi rastin e shpronësimit, Kasami e vlerëson si presion politik