Atraktive dhe në formë, Bafte sjellë duetin me Turabin dhe nxeh temperaturat në këtë dimër

1 min read

“Hala tdu”, kështu titullohet projekti më i ri nga dyshja Bafte dhe Turabi, një bashkëpunim i mrekullueshëm që sjellë këngëtaren atraktive me shumë shije në skenën shqiptare.

Bashkëpunimi me Turabin e bën edhe më unik këtë projekt të cilin e kanë punuar maestro Nurteel dhe Granit Gashi derisa video është finalizuar nga Time Pictures. Ky është vetëm fillimi për Bafte e cila këtë vit ka në plan të realizojë shumë projekte muzikore.