Enca thotë tallava është muzikë shqiptare!

KohaNews

Zakonisht ka ardhur në muzikë si një këngëtare e pop’it, megjithatë, në projektin e fundit Enca Haxhia i habiti fansat e saj me përzgjedhjen e bashkëpunimit. Këngëtarja para 2 javësh solli këngë me këngëtarin shqiptar të zhanrit tallava, Muahrrem Ahmetin dhe kënga është nga ato që të bën të lëvizësh […]

Serbët sulmojnë Talat Xhaferin, në Kuvendin e Malit të Zi, situata eskalon në përplasje fizike

KohaNews

Deputetët malazezë të premten miratuan protokollin mbi pranimin e Maqedonisë veriore në NATO, por gjatë seancës situata ishte shumë e tensionuar. Deputetët serbë votuan kundër, por atyre iu pengoj shumë prania e kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë Veriore, Talat Xhaferi. Një nga deputet serbë tha se këtu është një oficer […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: