Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Barca do të nis pa Mesin, Reali në sulm me Benzemën dhe Vinisius (FOTO) - Koha News
Barca do të nis pa Mesin, Reali në sulm me Benzemën dhe Vinisius (FOTO) 3

Sonte në ora 21:00 në Camp Nou luhet “El Classico” e parë për vitin 2019 në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës. Barcelona pret rivalin e përjetshëm Real Madrid në një takim ku katalanasit do ta fillojnë pa kapitenin Lionel Messi transmeton KohaNews.
Formacionet me të cilët kanë vendosur të dalin dy trajnerët Valverde dhe Solari duken kështu.
Barca do të nis pa Mesin, Reali në sulm me Benzemën dhe Vinisius (FOTO) 4

By vull