Ballina Rajoni Berisha: Ti Rama i merr gruan shokut tënd!

Berisha: Ti Rama i merr gruan shokut tënd!

Spread the love

Debati mes Edi Ramës dhe Sali Berishës në Kuvend ka degraduar në akuza personale dhe familjare. Berisha kërkoi llogari ndaj Ramës lidhur me bankën që drejtohet nga bashkëshortja e tij, Linda Rama.

Kreu i qeverisë u  përgjigj se “ju ti hani familjes time ato që nuk thuhen”.

Pas kësaj akuze Berisha deklaroi se ” Ti Rama i merr gruan shokut tënd!”.