Home ShowBiz Besir Ismaili & Ahengu Band sjellin hitin “Ma e mira” (Video)

Besir Ismaili & Ahengu Band sjellin hitin “Ma e mira” (Video)

0

Një hit mjaft ritmik dhe me një tekst që përshkruan gjendjen aktuale e sjellë këngëtari i njohur Besir Ismaili bashkë me Ahengu Band.

Një këngë e punuar nga Ardian Kastrati, X-Creative e sjellë pikërisht këngëtari Besir Ismaili i cili tashmë është bë shumë i njohur dhe i kërkuar.

Dëgjoni në vazhdim hitin “Ma e mira”:

Previous articleKovaçevski dhe zyrtarisht morri postin e kryetarit të LSDM
Next articleCEFTA – 15 vite lehtësojmë tregtinë