Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Bianca nuk ndalet, vjen projekti i ri ‘Dashuri në pandemi’ - Koha News
Bianca nuk ndalet, vjen projekti i ri ‘Dashuri në pandemi’ 3

Bianca Junzell ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ajo ka hedhur këngën me një titull interesant e që është ‘Dashuri në pandemi’.

Bianca nuk ndalet, vjen projekti i ri ‘Dashuri në pandemi’ 4

Teksti u shkrua nga vet këngëtarja, kurse, muzika u bë nga Granit Gashi dhe Darddy.

‘Dashuri në pandemi’ u finalizua me klip XL Films.