Ajo donte t’i jepte fund dasmës së djalit të saj, dhe ky është reagimi i nuses (Video)

vull
0 0
Read Time:10 Second

Një nënë xheloze donte t’i jepte fund dasmës së djalit të saj John Lerby për shkak të urrejtjes së saj ndaj nuses së saj Anna. Hidhini një sy reagimit!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Drejtori Memedi dhe kryeministri Zaev inspektojnë punimet në Krivogashtani-Zhitoshë

Kryeministri i RMV-së, Zoran Zaev së bashku me drejtorin e NP “Rrugët e Maqedonisë së Veriut”, Bekim Memeti, sot kanë inspektuar punimet në aksin rrugor Krivogashtani-Zhitoshë. “Investojmë në projekte infrastrukturore për të përmirësuar kushtet e jetesës së qytetarëve, për një standard më të lartë jetese dhe një përshpejtim të zhvillimit […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: