Ajo është 32 vjeç dhe ka 11 fëmijë, dhe tani është përsëri shtatzënë: “Jeta ime nuk është kaos i pafund”

vull

Ndërsa të tjerët e dënojnë atë për numrin e saj të madh të fëmijëve, ajo shpreson të arrijë shifrën e 15 fëmijëve.

Nëna e 11 fëmijëve nuk e fsheh admirimin e saj se është përsëri shtatzënë, vetëm disa muaj pasi pranoi se dëshiron të zgjerojë familjen.

Si kujtesë, Britney Church 32-vjeçare lindi treshen Oliver, Asher dhe Abel pak më shumë se një vit më parë, dhe tani ajo është në pritje të fëmijës së saj të 12-të me burrin e saj 29-vjeçar Chris.

“Unë kisha frikë të shpresoja”, tha Britney, e cila është 7 javë shtatzënë dhe mezi pret të takojë anëtarin më të ri të familjes. Church gjithashtu pranoi se ajo do të ishte veçanërisht e lumtur nëse do të lindte përsëri një treshe.

Përveç kësaj, ajo së fundmi deklaroi se ka një dëshirë për më shumë fëmijë, duke theksuar se do të dëshironte të kishte të paktën edhe një vajzë, shkruan “The Sun”.

“Ne jemi duke shpresuar për një vajzë tjetër. “Unë nuk mendoj se do të doja të kisha më shumë se 15 fëmijë, por do ta them përsëri – kurrë nuk kam menduar madje se do të kem 11 fëmijë”, tha Church.

Britney, e cila ndan detajet e jetës së saj në rrjetet sociale, është detyruar të mbrojë familjen e saj disa herë pas kritikave për numrin e fëmijëve.

Përkundër asaj që njerëzit mendojnë për të, kjo nënë thotë se jeta e saj “nuk është një rrëmujë e pafund” dhe thotë se nuk mbështetet në përfitime për të mbajtur familjen e saj.

Next Post

"Dashuria për Napolin më bëri të refuzoj Juventusin dhe Interin"

Edinson Cavani zbuloi se para se të nënshkruante një kontratë me Manchester United, ai refuzoi ofertat e Juventusit dhe Interit. Cavani arriti në Old Trafford si një agjent i lirë pasi skadoi kontrata e tij me PSG. Arsyeja pse ai refuzoi Juventusin dhe Interin, Uruguajani zbuloi gjatë vizitës së tij të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: