Çahet kodra, buron ujë i madh (VIDEO)

vull

Një video që po qarkullon në internet këto ditë, ka marrë vëmendjen e njerëzve.

Në këtë video shihet se si çahet një kodër dhe buron ujë në sasi të madhe nga ajo, transmeton Lajmi.net.

Kjo ka zgjuar kureshtjen e njerëzve dhe është shndërruar në vend turistik, i njohur si kanioni Antelope.

Për më tepër ndiqni videon me poshtë:

Next Post

AKI-Ja Duhet Spastruar Nga Njerëzit E SHIK-Ut, SHISH-It, Lidhjet Me UDB (BIA)

Shkruan: Idriz Morina Shkarkimi i kreut të AKI-së, edhe pse pas skandalit të njohur në Presidencë, duhet të vazhdohet me shkarkime të tjera të përgjegjësve dhe operatorëve, që kanë lidhje të padiskutueshme me krerë të krimit të organizuar në politikë dhe jashtë saj. Përveç përpjekjes me skenar, për ‘vjedhjen’ e […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: