Gjendet 13-vjeçarja shqiptare e humbur, arrestohen 5 persona

vull

13-vjecarja shqiptare, e cila u raportua e humbur që prej datës 1 shkurt, është gjendur sot në Hertfordshire, Angli. Sipas burimeve nga Policia Angleze, nëna shqiptare ishte me dy fëmijët, djalin dhe vajzën, kur i kërkoi gruas misterioze se si t’i drejtohej stacionit më të afërt policor.

Kjo e fundit i shoqëroi të tre shqiptarët në stacionin policor të Saint Albans. Autoritetet britanike nuk kanë bërë të ditur shkaqet pse u zhduk vajza e re shqiptare.

Ata i kërkuan ndihmë publikut që të ndihmonin të gjenin një grua misterioze, e cila ndihmoi nënën e 13-vjeçares disa momente përpara se adoleshentja të zhdukej. Nga hetimet janë vënë në pranga 5 persona mes tyre edhe një grua.

Next Post

Elezi: Në fazën e dytë të MSA-së, personat fizik dhe juridik mund të investojnë në pasuri të paluajtshme dhe në letra me vlerë jashtë vendit

Me kalimin e vendit në fazën e dytë të Marrëveshjes së stabilizim asociimit (MSA), personat fizik dhe juridik mund të investojnë në pasuri të paluajtshme dhe letrat me vlerë jashtë vendit, theksojnë kështu nga Ministria e financave. `Kalimi në fazën e dytë të MSA-së ofron mundësi jo vetëm më të […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: