Gruevski i fotografuar në aeroport – a do të largohet Budapesti? FOTO

vull

Portali MKD News publikoi një fotografi të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski, i cili u fotografua nga një lexues në Aeroportin Ndërkombëtar Ferizhey – Budapest.

Me titullin “Gruevski po largohet nga Budapesti?”, Portali thotë se është e paqartë nëse ai po dërgon miq në aeroport apo është gati të largohet nga Budapesti.

Next Post

Ahmeti – Romeo: Evropa e bashkuar është opcioni ynë i vetëm

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, të premten në Parlament ka pritur në takim Ambasadorin Italian, Karlo Romeo. Ahmeti dhe Ambasadori Romeo kanë diskutuar për situatën politike në Maqedoninë e rajonit, vendimin e Këshillit të Bashkimit Evropian, si dhe zgjedhjet e parakohshme. Ahmeti në takim ka theksuar […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: