Jimmy Kimmel pyeti Michelle Obama keni bërë dashuri me Barak, dhe përgjigjja e saj bëri që shikuesit të qeshin

vull

Drejtuesi Jimmy Kimmel priti ish-Zonjën e Parë të SHBA Michelle Obama në emisionin e tij.

Me këtë rast, Michelle promovoi shfaqjen e saj të re të kuzhinës “Waffles + Mochi” dhe Kimmel nuk e humbi rastin për t’i bërë asaj një pyetje indirekte që ai tashmë i kishte bërë një herë, por ajo me shkathtësi shmangu përgjigjen e saj.

“A e festuat atë natë të dashurisë atë natë kur një ekip i forcave speciale kapi Osama bin Laden me urdhër të burrit tuaj?” Pyeti Kimmel, për habinë e të gjithëve.

 

Por kësaj here, Michelle arriti të kalonte shpejt.

 

 

 

“Unë duhet t’i them audiencës që, për ndonjë arsye të dhimbshme, ju jeni shumë të fiksuar me atë detaj të asaj ngjarje të madhe historike. “Askush në historinë e të gjitha bisedave që kam pasur nuk ka” lidhur “me atë detaj po aq sa ti, Jimmy Kimmel,” u përgjigj ajo.

“Ju jeni akoma ai fëmijë i vogël në dhomën tuaj, nën një batanije me një llambë xhepi që ai shpreson se askush nuk do ta shohë”, shtoi Obama dhe përgjigja e saj bëri që shikuesit të qeshin.

 

Ju mund ta shikoni momentin më poshtë (5:40):

Next Post

Sekretari i MPPS, Resmi Ejupi në vizitë pune në qytetin e Dibrës

Sekretari shtetëror në Ministrinë e Punës dhe Politikës Sociale, z.Resmi Ejupi i shoqëruar nga kryetari i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim, z.Artim Spahiu dhe nga deputetja e z.Arabana Pasholli sot vizituan qendrën ndërkomunale për punë sociale dhe çerdhen Breshia në qytetin e Dibrës. Në qendrën ndërkomunale për punë sociale […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: