Politikanja seksi, askush nuk e dëgjoi atë në seancë por….

vull

Një politikan brazilian nga Santa Catarina është vënë në shënjestër nga kritikat e rrjeteve sociale që kur ajo u shfaq në parlament në një veshje të kuqe provocative.
Ish-kryetarja e një komune, Ana Paula De Silva, Paolina morri pjesë në mbledhjen e parlament me 1 shkurt dhe tërhoqi vëmendjen me fustanin e veshur.
Në rrjetet sociale, ajo botoi një foto me një përshkrim se ishte koha për “punë, por shumica e njerëzve vunë re vetëm dekolte./KOHANEWS

Next Post

20 vjetori i Konferencës së Rambujesë

Nga: Shaban Murati Në 6 shkurt mbushen 20 vjet nga hapja e Konferencës së parë Ndërkombëtare për Kosovën në Rambuje në vitin 1999. Kam botuar atë ditë shkrimin e mëposhtëm, të cilin po ua risjell lexuesve të mij. (Libri “Kalvari diplomatik i shtetit të Kosovës”, Tiranë 2018, fq.11) Mesazh historik […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: