Shihni se si dy terrier të guximshëm përzunë një ari që u fut në një shtëpi … (VIDEO)

vull

Një ari i ri vendosi të “vizitojë” një shtëpi familjare në Pasadena, California.

Kamerat e mbikqyrjes regjistruan ariun që fillimisht freskohej në shatërvanin në oborr dhe më pas hynte në kuzhinë. Në momentin kur ai filloi të shikonte dhomat e tjera, u shfaqën dy terrierët e vegjël, por vërtet të guximshëm.

Jo vetëm që ata e përzunë ariun nga shtëpia, por gjithashtu mund të shihet se si kafsha e madhe duhet të ikë nga oborri.

Next Post

Qyteti që preket nga dy dete, aty është një nga plazhet më të bukura evropiane

Fethiye është në një vend ideal, dhe për shkak se ka dalje në Mesdhe dhe në Detin Egje, është jashtëzakonisht tërheqës. Aty pranë është një nga plazhet më të bukura në planetin Tokë. Në krye të listës së plazheve më të bukura në botë është Plazhi Oludeniz, i cili shtrihet […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: