Siberi: Një ari i madh ndjek një njeri në mes të ditës në qytet

vull

Një shkrepje e mahnitshme e realizuar në Nizhnevartovsk në Siberinë perëndimore i la të gjithë në tronditje dhe aktori kryesor është një ari që endej në qendër të qytetit.

Videoja tregon bishën në rrugë duke vrapuar pas një burri që flet në telefon. Burri fillon të ikë dhe më pas fillon drama, sepse kafsha fillon ta ndjekë. Pas një ndjekje të shkurtër, burri vrapon nëpër rrugë, ariu vrapon pas tij dhe në atë moment kafsha godet autobusin.

Për fat të mirë, puna u zgjidh pozitivisht për të gjithë pjesëmarrësit, përfshirë ariun. Automjeti e goditi atë, por për shkak të reagimit të shpejtë të shoferit dhe frenave të mira, ariu nuk u lëndua rëndë.

Next Post

CHELSEA është në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Pas fitores së Chelsea në ndeshjen e parë, ne prisnim që Atletico të luante shumë më sulmuese në Londër sesa në Bukuresht, por kjo nuk ndodhi. Skuadra e Simeone dështoi plotësisht në të dy ndeshjet dhe fitorja e ekipit anglez duhej të ishte shumë më bindëse. Chelsea kishte disa mundësi të shkëlqyera, […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: