Tmerrohen kalimtarët, policia kap një “BMW X6” “të larë” në gjak

vull

Në gazetën më të madhe në Gjermani, Bild, e cila është po ashtu gazeta më e madhe në Europë, lajmi më i lexuar dhe më i kërkuar nuk ka lidhje me zgjedhjet.

 

 

Në fakt bëhet fjalë për një makinë BMW X6, që u shfaq në rrugët e Berlinit.

Ajo që i habiti të gjithë ishin gjurmët e gjakut që u gjendën në makinë.

Policia e ka ndaluar pasi ka menduar se mund të ishte konsumuar një krim.

Por ka rezultuar që në fakt ishte thjesht një ngjitëse në makinë, e cila të jep idenë e gjakut që shpërndahet.

Policia nuk ka mundur të bëjë asgjë ndaj pronarit të makinës luksoze.

Next Post

Bllokadë totale në Aeroportin e Prishtinës si pasojë e grevës së punëtorëve

Ka nisur greva e punëtorëve në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë. Kjo grevë e punëtorëve që zgjati deri në orën 09:00 për një orë ka krijuar tollovi të madhe edhe tek qytetarët që po prisnin për të udhëtuar. Kjo shihet edhe përmes disa imazheve të dërguara nga vet ata në […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: