VIDEO/ Gruaja e kap mat me të dashurën në shtrat, burri filmon skenën

vull

Një zyrtar i Partisë Komuniste Kineze është larguar nga puna pasi gruaja e tij dyshohet se e kapi në shtrat me një grua tjetër.

 

Videot me momentet e tradhtise kur gruaja e kap mat jane bere virale këtë javë neper rrjetet sociale duke shkatkuar shume zhurme.

 

Zyrtari, një drejtues i një qyteti në provincën e Guizhou, u shkarkua dje pas vendimit te marre nga partia.

 

Zyrtari, i identifikuar si Jia Ding, u kap mat me dashnoren nga gruaja nderkohe qe ishte ne shtrat. Ishte gruaja me pas qe i beri publike pamjet.

 

Në video shihet një burrë gjysmë i zhveshur dhe e dashura e tij me të brendshme. NJe pjese tjeter eshte ajo e sherrit mes dy grave.

 

“Ky është problemi juaj. A mund ta diskutoni vetë? Nuk ka lidhje me mua,”-i thotë dashnorja.

 

Ndërsa gruaja e zemëruar i bërtet: “Nuk ka lidhje me ju? Ju joshët bashkëshortin tim dhe thoni se nuk ka lidhje me ju?”

 

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2019/08/30/1904931527438847349/480x270_MP4_1904931527438847349.mp4?_=2

 

Next Post

Dy ditëve në vijim do të ketë shtim të vranësirave e vende-vende

Një front i ftohtë që pritet të depërtojë nga Evropa qendrore në lindje të rajonit do të sjellë ditëve në vijim ndryshim të kushteve meteorologjike. Dy ditëve në vijim do të ketë shtim të vranësirave e vende-vende priten mundësi edhe për reshje të dobëta shiu, kryesisht në natën në mes […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: