Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Opinione Archives - Page 3 of 49 - Koha News

Category: Opinione

KAH PO SHKON ASH-ja!

Shkruan: Muhedin Brava Fatkeqësisht, kemi krizë identiteti, krizë përfaqësimi, krizë lidershipi. ASH po zvogëlohet në aspektin psikologjik dhe numerik. Lidershipi me mendësinë e tregtarit në politik, nuk u lë shteg…