Home / Kuriozitete / ShowBiz

ShowBiz

Jeta Faqolli rikthehet fuqishëm, vjen në duet me Kastro Zizon dhe sjellin ‘Bashkë’ (Video)

Një nga këngëtarët më me nam në skenën muzikore dhe që i ka rezistuar kohës është Jeta Faqolli, ndonëse kishte kohë që nuk kishim dëgjuar ndonjë hit të ri nga ajo, këngëtarja ka vendosur të rikthehet fuqishëm me një bashkëpunim ...

Read More »

Habiti të gjithë! Rashel me dedikim emocional në skenën e ‘Dance With Me’!

Ndonëse disa javë më parë Rasheli u kritikua në skenën e ‘Dance With Me’ me kërcimin mjaft provokativ, mund të themi se këtë javë e mbuloi atë ‘gabim’ me diçka që i ka emocionuar të gjithë, transmeton lajmi.net Loading... Nën ...

Read More »

Ilda Bejleri nuk harron ta ekspozojë gjoksin bombastik (FOTO)

Moderatorja Ilda Bejleri është kthyer me postimet e saj provokuese. Loading... Kjo nuk është hera e parë kur Ilda Bejleri ekspozon gjoksin e saj bombastik. Veshur me një fustan të ngushtë që i nxjerr në pah linjat e saj Ilda ...

Read More »

Beauty Lil: Ju tregoj eksperiencën time në jurinë e “Miss Asia 2018”

Ka nisur që në moshë të re të meret me art, fillimisht me muzikë duke sjellë kështu trende nga më interesantet në skenën muzikore shqiptare e më pas edhe në sfera të tjera duke u bërë kështu një nga femrat ...

Read More »

Çfarë bukuroshi la kjo bukuroshe për një burrë 40 vjeçar

Sipas mediave ata janë ndarë psa 18 muajve lidhje, kur Rachel kishte “cicëruar në Twitter se çifti ka vendosur të “ecë në rrugë të ndara”. Loading... Ylli i “Love Island” Rykard Jenkins është detyruar të mohojë tradhtinë ndaj të dashurës ...

Read More »

E lodhur pas ushtrimeve në palestër, Rita ‘godet’ me imazhe e shtrirë duke…

Këngëtarja shqiptare Rita Ora gëzon linja perfekte trupore andaj shpesh herë emri i saj në media përmendet sa i përket këtij detaji, shkruan lajmi.net Loading... Të gjitha këto rezultate i ka arritur me ushtrime të vazhdueshme dhe me ndjekësit e ...

Read More »

Histori njerëzore/ Nga errësira në dritë, Moisiu rrëfen si u përball në fëmijëri me probleme shumë më të mëdha se vetë ai…

Është 23 vjeç dhe quhet Moisi Shimçani. Familja e tij përbëhet nga shtatë anëtarë, (5 fëmijë dhe prindërit) të cilët jetojnë në periferi të Dibrës. Loading... Babai i tij, Zylfi Shimçani është invalid ndërsa nëna e tij Shkurta prej kohësh ...

Read More »

Edhe një puthje tjetër mes Roza Latit dhe Feros ‘live’ në emision

Reperi Fero sërish mysafir i Roza Latit. Loading... Fero ishte i ftuari i radhës në emisionin e Roza Latit ‘Why not’. Jeta private dhe karriera e bujshme muzikore e rep artistit shqiptar u diskutua sërish gjatë bashkëbisedimit me moderatoren seksi. ...

Read More »

Shkumbin Ismaili bëhet baba për herë të dytë

Sot ka festë në familjen e Shkumbin Ismailit. Loading... Këngëtari Shkumbin Ismaili dhe gruaja e tij sot janë bërë prindër për të dytën herë, shkruan lajmi.net Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari nëpërmjet publikimit të një fotografie në ...

Read More »

Dafina provokon e shtrirë në shtrat gjysmë e zhveshur

Dafina Zeqiri dje lansoi këngën e re. Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës së re “A don Love?”, në duet me reperin Noizy, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka postuar disa imazhe sensuale në shtrat, në të cilat shfaqet provokuese vetëm ...

Read More »
Loading...