A beson tek dashuria pas divorcit? Ja si shprehet Bora Zemani

vull

Moderatorja e njohur Bora Zemani ditën e djeshme ishte e ftuar në emisionin ‘E diell’ ku i është përgjigjur pyetjeve të gazetarit Ervin Kurti. Moderatorja foli dhe për divorcin edhe pse kanë kaluar 2 vjet, sërish kureshtja për të mësuar më shumë për atë periudhë mbetet e madhe. Deshi, s’deshi, […]

Naim Abazi: Kur e pash Mihrijen për herë të parë, me qitshin sytë xixa

vull

Ditën e të dashuruarve e kanë nisur në një emision. Mihrije Braha dhe Naim Abazi kanë qenë të ftuar në një program të mëngjesit ku kanë folur vetëm për dashurinë e tyre, shkruan Syri. Naimi tregoi për takimin e tyre të parë. “Jemi takuar në vitin 1985. Kur e kam […]

E! News: 5 gjërat që nuk i keni ditur për Dua Lipën

vull

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, theu rekord duke fituar dy çmime “Grammy”, me herën e parë që u nominua në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve. Ajo fitoi çmimin “Artistja e re më e mirë” dhe “Kënga më e mirë ritmike”, për këngën “Electricity”, bashkëpunim me […]

Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon foto e zhveshur dhe po bën namin… (FOTO)

vull

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein. Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe […]

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh” Aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

vull

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”. Veleshnja ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të […]

Nuk lë vend për imagjinatë, kjo është shqiptarja që po habit Italinë

vull

Jori Delli është emri i shqiptares, e cila ka “çmendur” të gjithë Italinë me format e saj bombastike. Ajo u bë e njohur verën e vitit të kaluar, kur u shfaq në “Sportitalia”. Jori është rritur në Torino dhe ka punuar në këtë vend si modele që e vogël. Në […]

Dhëndri ngacmon seksualisht kamarieren në ditën e dasmës

vull

Një dhëndër është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamarierje adoleshente në ditën e tij të dasmës. Matthew Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Northampton Valley Country Club në Filadelfia. Policia tha se 31 vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu […]

“A të qaj 5 minuta”? Vogëlushja më e famshme në Shqipëri shfaqet në ekran

vull

Rea Sefa është një vajzë e vogël që arriti shumë shpejt të bëhej e njohur për të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale. Është shumë e vogël për të kërkuar famën, por me siguri ajo është sot një nga vajzat e vogla më të famshme në Shqipëri. Në fakt, një video […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: