A beson tek dashuria pas divorcit? Ja si shprehet Bora Zemani

vull

Moderatorja e njohur Bora Zemani ditën e djeshme ishte e ftuar në emisionin ‘E diell’ ku i është përgjigjur pyetjeve të gazetarit Ervin Kurti. Moderatorja foli dhe për divorcin edhe pse kanë kaluar 2 vjet, sërish kureshtja për të mësuar më shumë për atë periudhë mbetet e madhe. Deshi, s’deshi, […]

E! News: 5 gjërat që nuk i keni ditur për Dua Lipën

vull

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, theu rekord duke fituar dy çmime “Grammy”, me herën e parë që u nominua në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve. Ajo fitoi çmimin “Artistja e re më e mirë” dhe “Kënga më e mirë ritmike”, për këngën “Electricity”, bashkëpunim me […]

Dhëndri ngacmon seksualisht kamarieren në ditën e dasmës

vull

Një dhëndër është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual të një kamarierje adoleshente në ditën e tij të dasmës. Matthew Aimers doli me pranga në duar nga ceremonia që po zhvillohej në Northampton Valley Country Club në Filadelfia. Policia tha se 31 vjeçari ishte në dasmën e tij kur iu […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: