Një klip i jashtëzakonshëm vjen nga Festi

Blerand Rexhepi

Festi ka filluar të meret me muzikë qe disa vite por deri me tani i ka vetëm tre projekte profesionale, pasiqë i publikon vetem ato të duhurat. Klipi i tij i fundit mban titullin ,,I pari, i cili vjen me tekst nga vet artisti ndërsa producent i këngës është Don […]

Antigona Bajrami godet me tri këngë të reja

Blerand Rexhepi

Antigona Bajrami është emër i njohur i skenës muzikore, e dëshmuar shumë herë për potencen e saj vokale dhe ëmbëlsinë me të cilen e interpreton çdo këngë. Antigona Bajrami është nga Peja, por e rritur në Gjermani. Ani pse është rritur larg vendlindjes, Bajrami gjithmonë e ka dashur muzikën shqipe, […]

Gentiana Ibishi duket mahnitëse në setin e ri fotografik

vull

Meqenëse jetojmë në një kohë kur rrjetet sociale marrin një kohë goxha të madhe të jetës sonë, në ditët e sotme ka mjaft dashamirëse të modës, të cilat shfaqin idetë dhe dashurinë e tyre për modën në Instagram, Facebook apo edhe në rrjetet sociale të tyre personale. Një nga këto […]

Subscribe US Now