Home ShowBiz Dafina Dauti publikon këngën ‘Zoti ta dha hakun’

Dafina Dauti publikon këngën ‘Zoti ta dha hakun’

0

Dafina Dauti ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ajo hodhi projektin e titulluar ‘Zoti ta dha hakun’.

Kënga është prodhim i Ismet Balajt sa i përket tekstit dhe muzikës, kurse, orkestrimi u bë nga Vedat Lushtaku.

Në klipin finalizues Dafina u pa edhe me vajzën e saj Kaylee.

Previous articleLETËR E HAPUR SHAQIR FETAIT, “REISIT” TË INSTALUAR: Pse ike katër ditë më herët nga ç’kishe planifikuar qëndrimin në Zvicër?
Next articleNjë këngë që i dedikohet babit, këndohet nga Gjergj Gashi