Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Dafina Dauti publikon këngën 'Zoti ta dha hakun' - Koha News
Dafina Dauti publikon këngën 'Zoti ta dha hakun' 1

Dafina Dauti ka ardhur me projektin e ri muzikor.

Në kanalin Youtube, ajo hodhi projektin e titulluar ‘Zoti ta dha hakun’.

Kënga është prodhim i Ismet Balajt sa i përket tekstit dhe muzikës, kurse, orkestrimi u bë nga Vedat Lushtaku.

Në klipin finalizues Dafina u pa edhe me vajzën e saj Kaylee.