Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Dashuria nuk njeh centimetra: Vajza më e gjatë u martua me një burrë më të shkurtër 41 cm - Koha News
Dashuria nuk njeh centimetra: Vajza më e gjatë u martua me një burrë më të shkurtër 41 cm 5

Modelja 26-vjeçare Elisane Silva nga qyteti brazilian i Solinopolis, e cila mban titullin jozyrtar të gruas më të gjatë në vend, tha se gjatësia e saj prej 2.03 cm ishte shkaktuar nga një tumor i mirë i hipofizës, i cili nuk u vërejt në kohë . Në moshën dhjetë vjeç, gjatësia e Elisane kishte kaluar 175 centimetra. Dhe ajo vazhdoi të rritet dhe u bë objekt tallje nga shokët e saj të klasës. Vajza që ishte viktimë e ngacmimit madje u desh të braktiste shkollën.

Dashuria nuk njeh centimetra: Vajza më e gjatë u martua me një burrë më të shkurtër 41 cm 6

Në vitin 2010, Silva vendosi të tregonte historinë e saj në një kanal televiziv Brazilian në këmbim të pagimit të ekzaminimit të saj mjekësor, të cilin familja e saj nuk mund ta përballonte. Ajo u diagnostikua me gjigantizëm, një tepricë e hormonit të rritjes. Pas kësaj, ajo iu nënshtrua një kursi trajtimi, i cili zvogëloi dhimbjen në kockat që kishte përjetuar gjatë viteve.

Elisane thotë se arriti të heqë qafe komplekset falë personit me të cilin u dashurua. Ajo u takua me burrin e saj të ardhshëm Francinaldo Da Silva Carvajal në 2011. Ishte dashuri e ndërsjellë me shikim të parë. Francinaldo nuk e komentoi kurrë rritjen e të dashurit të tij dhe e pranoi atë ashtu siç është, gjë që ishte shumë e rëndësishme për të. “Ai ishte i pari që më trajtoi mua si një person, jo një lloj të shëmtuar të natyrës,” tha modelja. Ata u martuan në vitin 2015. Çifti ka një djalë tre vjeç, Angelo. Gjatësia e tij është 99 centimetra, që korrespondon me normat për një djalë të moshës së tij.

Dashuria nuk njeh centimetra: Vajza më e gjatë u martua me një burrë më të shkurtër 41 cm 7

Gjatësia e 31-vjeçarit Francinaldo është 162 centimetra, dmth ai është 41 centimetra më i shkurtër se gruaja e tij.

Braziliani thotë se ajo dhe burri i saj janë mësuar që njerëzit të komentojnë kur ecin në rrugë së bashku.

By vull