Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Djali i komandantit, Agim Ramadani-Katana dhe Lulzim Jashari djali i kryeheroit Adem Jasharit bënë homazhe në varrezat e dëshmorëve në qytetin e Tetovës - Koha News
Djali i komandantit, Agim Ramadani-Katana dhe Lulzim Jashari djali i kryeheroit Adem Jasharit bënë homazhe në varrezat e dëshmorëve në qytetin e Tetovës 1

Postimi i plotë nga Komuna e Tetovës

 

Pas Akademisë Solemne me rastin e shpalljes së Bacit Rifat Jashari si QYTETAR NDERI, bashkërisht me Lulzim Jasharin- birin e kryekomandantit legjendar Adem Jashari, djalin e komandantit Agim Ramadani- Katana, Jeton Ramadani, veteranë e invalid të luftës së UÇK-së, bëmë homazhe tek varrezat e dëshmorëve të qytetit tonë. Ata janë të gjallë, në shpirtrat dhe mendjet tona!

Lavdi e përjetshme! 

 

By vull