Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Edhe sot me shi, me periudha të shkurtra me diell - Koha News
Edhe sot me shi, me periudha të shkurtra me diell 3

Zona e Maqedonisë do të vazhdojë të jetë nën ndikimin e aktivitetit ciklonik, kështu që moti i ndryshueshëm me vranësira me periudha të shkurtra me diell dhe reshje të kohëpaskohshme shiu do të mbetet gjatë gjithë ditës së sotme.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Edhe sot me shi, me periudha të shkurtra me diell 4

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 0 deri në 8, ndërsa ato maksimale ditore do të lëvizin prej 6 deri në 13 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë sot do të mbizotërojë mot i ndryshueshëm i vranët dhe pasdite me reshje të kohëpaskohshme shiu.

Temperatura ditore do të arrijë deri në 14 gradë.

By vull