Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Elif Elmas: Në Armeni shkojmë për fitore

1 min read

Përfaqësuesja A e Maqedonisë i vazhdon përgatitjet për dy ndeshjet e fundit eliminatore të Kampionatit Botëror 2022 kundër Armenisë (11 nëntor) dhe Islandën (14 nëntor).

Reprezentuesi Elif Elmas ka thënë se në Armeni shkojmë për të fituar. Futbollisti i Napolit thotë se nuk varet gjithçka nga ne, kemi ende shanse për vendin e dytë.