Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Eni Zhuri shkëlqen me projektet e para për xhirimet e Vitit të Ri! - Koha News
Eni Zhuri shkëlqen me projektet e para për xhirimet e Vitit të Ri! 1

Eni Zhuri kengetarja bukuroshe qe ka prekur rrugen e suksesit te saj duke sjell projektet e para per xhirimet e Vitit te Ri 2021, xhirime te realizuara ne Kosove, potpurinë “Moj Hatixhe” dhe “Kanagjegji”. Te realizuara tek Eurolindi dhe te orkestruara nga Besnik Zikolli e me kujdes per veshjet e kengetares nga stilistja e talentuar Jolanda Lumaj duket se kengetarja ka arritur qe me prurjet e para te rrembeje zemrat e publikut. Ajo ka marre vleresime nga miq, kolege, njohes te muzikes dhe ndjekes te saj. Duket se premtimet qe na beri Eni ne intervisten e fundit per te sjelle shume shpejt projektet po i mban me shume kujdes duke treguar mirenjohje ndaj publikut te saj! Suksese Eni!