Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Fatmir Morina sjell albumin me këngë live, i shumëpritur prej kohësh…! - Koha News
Fatmir Morina sjell albumin me këngë live, i shumëpritur prej kohësh…! 1

Fatmir Morina, një ndër këngëtarët me popullor në Kosovë, i cili po bën suksese në tregun e muzikës. Bashkëpunimi me Muharrem Ahmetin, i ka sjell shumë suksese me këngën ”“Na shkoi jeta me marak””, këngë e pëlqyer nga publiku dhe shumë e klikuar. Më në fund në tregun muzikor doli albumi i ri, i vonuar, për shkak të angazhimeve, udhëtimeve si nga ana e këngëtarit por dhe mjeshtrave të mëdhenj si: Sopot Serica, Shaban Çela dhe Artur Yzeirit të ciëve u është dashur 1 vit kohë për realizimin e këtij albumi. Xhirimet e klipit janë berë ne Gjilan nën mbështetjen e produksionit filmik Vidio Art.. Fatmir Morina, falënderon të gjithë sponsorat për profesionalizmin që kanë treguar gjatë punës.