Home / Kuriozitete / ShowBiz / Femër superseksi… është Missi shqiptar që do na përfaqësojë në botë

Femër superseksi… është Missi shqiptar që do na përfaqësojë në botë

Me 25 tetor do të mbahet ‘Miss Grand International’, konkursi i bukurisë ku marrin pjesë vajza nga e gjithë bota.

Loading...

Shqipërinë do ta përfaqësojë modelja shtatlartë, me forma bombastike Klaudia Kalia.

Klaudia është e njohur për publikun pasi vitin e kaluar ajo u zgjodh ‘Miss Grand Albania 2017’, por mosha e saj e vogël e penalizoi që ta përfaqësonte Shqipërinë atë vit.

Megjithatë këtë vit ëndrra e Klaudias do të bëhet realitet dhe madje renditet e para në votimet online të këtij konkursi bukurie.

Në një intervistë për ‘Panoramën plus’ ajo shprehet se ndihet e emocionuar që është zgjedhur për të dytën herë dhe se ka vetbësim që mund ta rrëmbejë kurorën.

Loading...