Ahmeti nesër mbledh Këshillin e përgjithshëm të BDI-së

vull

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka thirrur për nesër takim të Këshillit të përgjithshëm partiak. Aktiviteti do të mbahet në restorantin Albis në Gostivar me fillim në ora 13.

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot veçmë paralajmëroi se Ahmeti do të prezantojë 18 kandidatët për zgjedhjet e ardhshme lokale.

Next Post

Kjo është vlera e deritashme e gjobave pandemike në Kosovë

112 mijë e 156 gjoba janë shqiptuar në Kosovë muajt janar-gusht, në bazë të Ligjit për Pandeminë COVID-19. Jo të gjithë qytetarët që janë dënuar i kanë shlyer obligimet. Megjithatë, vlera e deritashme e gjobave që janë paguar shkon mbi 2 milionë e gjysmë euro. Buxhetit të shtetit ka mundësi […]

Subscribe US Now