Deputeti i BDI-së, Fazliu: Miratohen tre projekte me rëndësi për banorët e komunës së Zhelinës

vull

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Bedri Fazliu i cili përfaqëson rajonin e komunës së Zhelinës ka bërë të ditur për opinion se tre projekte me rëndësi për qytetarët e kësaj komune  kanë kaluar në Komisionin për financa dhe buxhet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut edhe atë:

  1. Rruga Striminicë – Falish me vlerë 6 Milion denarë,
  2. Dokumentacioni për Shkollen Leshnicë e Poshtme me vlerë 3 Milion denarë
  3. #Dokumentacioni për pallat kulture në Zhelinë me vlerë 2.5 Milion denarë

 

 

Next Post

Ndërroi jetë mjeku i njohur nga Gostivari, Isman Xhaferi

Ka ndërruar jetë mëngjesin e së hënës mjeku i mirënjohur nga Gostivari, Dr. Med. Isman Xhaferi. Xhaferi ka humbuj betejën me Sars-Cov-2-in. Doktor Ismani një jetë ia dedikoi profesionit human të mjekësisë, duke lënë pas vetës si trashëgimtar të familjes por edhe profesionit, të birin Dr. Med. Xhafer Xhaferi Dr. […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: