Kasami: Me fillimin e punimeve të ujësjellësit në Lagjen Dardania realizoj një premtim parazgjedhorë

vull

Kumtesë nga Komuna e Tetovës, Kryetari i saj, Bilall Kasami:

PREMTIM i dhënë, i REALIZUAR ✅
Të dashur qytetarë,
Ashtu siç u zotova, sot kanë filluar punimet për rikonstruimin e ujësjellësit në lagjen Dardania, problematik e kahmotëshme e kësaj lagje.
Jemi zotuar se do të jemi krah për krah me qytetarët dhe për qytetin tonë. Bashkërisht do ta ndërtojmë dhe zhvillojmë atë.

Next Post

Ahmeti – Petkov: Vendi ynë nuk humbet asgjë nga miqësia dhe afërsia me Bullgarinë

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti realizoi sot në Kuvend takimin me Kryeministrin e Republikës së Bullgarisë z. Kiril Petkov gjatë të cilit bashkëbiseduan rreth implementimit të qasjes më konstruktive dhe racionale për zgjidhjen e kontestit mes të dyja vendeve të rëndësishëm për perspektivën europiane të Maqedonisë së […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: