Llalla që me 28 shtator parashikoi se Franca do të vendos VETO!

vull

Qytetarët e Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Shqipërisë këtë javë me vëmendje i kanë ndjekur zhvillimet politike rreth së ardhmes së vendeve të tyre me atë se a do të marrin datë për hapjen e bisedimeve që kanë për qëllim aderimin në Bashkimin Evropian.

Përkundë shpresave të shumta duke patur parasysh insistimin e Gjermanisë ndaj Francës që kjo e fundit të lëshoj pe, një gjë e tillë nuk ndodhi andaj edhe kohë më parë publicisti dhe historiani, Arben Llalla patë paralajmëruar, për një veprim kundër nga ana e presidentit Macron.

Postimi i Arben Llallës në facebook:

Next Post

Adriatik Bejko lajmëron klipin e ri me titull “Shoqëria”

Vetëm pak kohë më parë këngëtarin Adriatik Bejko e kemi parë në shkrime apo intervista të ndryshme ku deklaronte se do të vinte shumë shpejt me këngë të reja. Në “Maratonën e këngës” ai erdhi me një këngë të realizuar posaçërisht për atë organizim muzikor dhe u shpreh se shumë […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: