Pamjet e kamerave të sigurisë që tregojnë tmerrin në spitalin e Tetovës

vull

Një video e momenteve të para të aksidentit në Tetovë ku humbën jetën 14 persona u zbulua në rrjetin social Tik Tok.

Videoja është regjistruar nga kamerat e sigurisë të spitalit të Tetovës, dhe tregon se sa tmerrësisht po përhapet zjarri dhe në vetëm 3 minuta i gjithë spitali është i rrethuar nga një unazë zjarri.

Videon  e kemi por nuk e vendosim ne ueb deri sa organet e hetuesisë te përfundojnë punën e tyre KohaNews

Next Post

“My love story”, së shpejti vjen sezoni i dytë

Spektakli i njohur “My love story” së shpejti do të nisë transmetimin e sezonit të dytë. Tashmë po bëhen pregaditjet e kandidatëve të ri të cilët do të tregojnë historitë e tyre dhe do të sjellin gjëra të reja para ekranit për publikun. Ky emision sezonin e parë ka pasur […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: