Pas tensioneve të sotme në veri, Ushtria e Serbisë i është afruar kufirit me Kosovën. (VIDEO)

vull

Kështu të paktën raportojnë mediat në Beograd, të cilat duke iu referuar imazheve të një videoje, thonë se 10 vetura ushtarake tanimë i janë afruar kufirit me Kosovën, shkruan Novosti, transmeton lajmi.net.

Këto vetura, sipas këtij mediumi serb, janë të brigadave speciale ushtarake serbe dhe se të njëjtat tanimë i janë drejtuar Leposaviqit dhe Jarinjës.

Më poshtë keni videon e raportimit që vije në orët e vona nga mediat serbe:

Video: Mediat në Beograd raportojnë se ushtria serbe i është afruar kufirit me Kosovën

Next Post

Bexheti: Nuk duhet të keqpërdoret tragjedia, komunat nuk kanë të bëjnë me këtë punë!

Në një intervistë të dhënë mbrëmë për Tv Klan Maqedoni, rektori I UEJL akademik Abdylmenaf Bexheti, ka kërkuar nga partite politike që të mos politizojnë rastin e tragjedisë së 8 shtatorit në Tetovë. I pyetur për kërkesën e partive politike për dorëheqje madje edhe të kryetares së komunës së Tetovës […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: