Ramiz Lladrovci pas fitores sot në Drenas e falenderon edhe Ali Ahmetin!

vull

Falënderoj të gjithë shokët, miqtë, dashamirët, familjarët e dëshmorëve, veteranët dhe invalidët e UÇK-së, të gjithë qytetarët që iu gëzuan fitores tonë në Drenas.


Në veçanti e falënderoj miqtë e mi, Ali Ahmetin dhe Bedri Islamin.

Në pamundësi të përgjigjem ndaj të gjitha urimeve, ju falënderoj të gjithëve, me të mira ua kthefsha.

Next Post

Republikën e Kosovës sot e viziton, Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq

Në vizitë zyrtare në Republikën e Kosovës do të qëndroj Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq. Gjatë vizitës së tij ai do të realizoj takime me  presidenten e vendit, Vjosa Osmani dhe  Kryeministrin Albin Kurti njëherit edhe me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca. Koha e takimeve është si vijon: Takimi me […]

Subscribe US Now

%d bloggers like this: