Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Sot kohë e mirë me diell

1 min read

Koha sot do të jetë e ngrohtë. Do të fryj erë e lehtë. Temperatura minimale do të lëviz nga 3 deri në 10 gradë celsius ndërkaq maksimalja do të arrij nga 21 deri në 27.

Në ditët në vazhdim do të jetë kohë me diell me vranësira të pakta ndërkaq me erë të përforcuar nga jugu.  Të martën në rajonet malore do të ketë kushte për shi dhe bubullima./KohaNews