Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Fillojnë stërvitjet e përbashkëta Rusi-Bjellorusi (VIDEO) - Koha News
Fillojnë stërvitjet e përbashkëta Rusi-Bjellorusi (VIDEO) 1

Rusia dhe Bjellorusia kanë nisur sot stërvitjet e përbashkëta ushtarake, duke ngritur shqetësimin në vendet perëndimore se Moska po përgatitet për një përshkallëzim të madh të konfliktit në Ukrainë.

Ministria ruse e Mbrojtjes tha në një deklaratë se stërvitjet ishin planifikuar të vazhdojnë deri më 20 shkurt në Bjellorusi.

Sipas tyre, ushtrimet do të fokusohen në “shtypjen dhe zmbrapsjen e agresionit të jashtëm”.

By vull