Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Flokët e gjata nga Ibrahairartist, Arta duket sa e bukur, sa seksi - Koha News
Flokët e gjata nga Ibrahairartist, Arta duket sa e bukur, sa seksi 1

Ibrahairartist po vazhdon të bëj art me duart e tij. Parukieri njihet si frizeri i VIP-ave, pasi punon me të tillë tash e sa kohë, duke përfshirë edhe Arta Kabashin.

Madje, kësaj të fundit ia ka rritur flokët dhe në foton që Ibrahairartist e hodhi në Instgram, ajo dukej shumë e bukur.

Në imazhin e tillë nuk mund të injorohen as të pasmet e Artës, sidoqoftë vëmendja shkon te flokët.