Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
(Foto) Edicioni provokues i Dua Lipa me bikini të vogla me pushime në Xhamajka - Koha News
(Foto) Edicioni provokues i Dua Lipa me bikini të vogla me pushime në Xhamajka 3

Dua Lipa nuk heq dorë kurrë nga veshja e një bikini të vogël – dhe e fundit e saj tregon Hello Kitty në lavdi të plotë.

 

(Foto) Edicioni provokues i Dua Lipa me bikini të vogla me pushime në Xhamajka 4

Këngëtarja ka shpërndarë një sërë fotosh seksi me bikini me grep, e cila përbëhet nga një fund kuq e bardhë me një hark Hello Kitty, si dhe fytyra e personazhit që mbulon gjoksin e saj.

Bikini Hello Kitty – që kushton 325 dollarë – është nga një prej markave të preferuara të Lipa-s, GCDS me bazë në Brooklyn, e cila njihet për rrobat e banjës të thurura.

 

“Të jetosh në një ishull”, ka shkruar këngëtarja krahas sesionit fotografik të realizuar në Xhamajka.

Këngëtarja e lindur në Londër pëlqen të veshë rroba banje të thurura të çuditshme gjatë pushimeve.

Në gusht 2021, ajo veshi një bikini GCDS me detaje të ngjashme me grep të vogla, të përbërë nga gjethe marihuanë dhe margarita.

Stili i Lipës nuk kalon kurrë pa u vënë re dhe muajin e kaluar u njoftua se këngëtarja do të jetë një nga katër bashkëkryetaret e Met Gala prestigjioze në 2023, e cila zhvillohet çdo të hënë të parë të majit.

By vull