Slot Thailand
Slot Thailand
Toto Macau
Slot88
Slot Ovo
Slot Ovo
Anti Rungkad
Depo Slot
Slot Jp
Slot Zeus
Mpo Slot
Gazetari Blerand Rexhepi flet për estradën shqiptare (Video) - Koha News
Gazetari Blerand Rexhepi flet për estradën shqiptare (Video) 1

Në një intervistë kohë më parë për emisionin ‘Carpediem’ në Alsat-M, gazetari i njohur Blerand Rexhepi ka folur mbi këngëtarët shqiptarë dhe aktivitetin e tyre, e për të dëgjuar më shumë intervistën në vazhdim i keni dy video të dy pjesët e emisionit.