Kohanews

Ke Çfarë Lexon!

Georgina “eklipson” Ronaldon, në super formë në reklamën e fundit

1 min read

Georgina Rodriguez po e shfryëzon më së miri famën e partnerit të saj, Cristiano Ronado. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re,

Georgina duket sikur fluturon në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, një pozë që tregon të gjithë sensualitetin e saj dhe një fizik për t’u patur zili. Pëlqimet dhe komentet pozitive kanë vërshuar lumë, e si mund të ndodhte ndryshe kur fansat e saj kanë arritur shifrën 12.5 milionë.