Gëzimja është reja e këngëtares Rëmzie Osmani dhe ky fakt e ka bërë mjaftë të njohur për publikun e gjerë.

Gëzimja, ka një faqe me shumë ndjekës në Instagram, ani pse nuk është aktive si rejat e tjera të estradës, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit shihet ajo me burrin e saj, ku duket se janë nisur për dasmë dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/