Gresa Hoti së fundmi u shfaq tejet joshëse.

Ajo postoi një fotografi ku shihen super linjat trupore që ka.

Në mes dritës dhe errësirës Gresa shfaqet shumë provokuese, shkruan “Kosovarja”.

E sa çuna la pa gjumë Gresa me këtë fotografi?!
E dinë vetëm ata.

By vull